+370 448 70026 info@gilinis.lt

APIE MUS

UAB „Gilinis“ – sėkmingai dirbanti medienos pjaustymo ir apdirbimo įmonė Plungėje, savo veiklą pradėjo  1999 metais. Ilgametę patirtį turinti įmonė klientams siūlo platų medžio produkcijos asortimentą: įvairių matmenų statybinę, tarinę, baldinę, apdailinę medieną ir medinius padėklus, teikia įvairias medienos apdirbimo paslaugas: medžių pjovimo, džiovinimo, biokuro gamybos. UAB „Gilinis“ taip pat teikia įvairias metalo apdirbimo: suvirinimo, tekinimo, frezavimo, pjovimo paslaugas pagal individualius užsakymus.

Įmonės produkcija gaminama modernia įranga, naudojamos automatinės padėklų kalimo staklės, leidžiančios efektyviai gaminti ne tik standartinius, bet ir įvairių dydžio padėklus pagal kliento poreikius. Įmonė yra sertifikuota medžio apdirbimo ir padėklų gamintoja, kurios produkcija atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Profesionalumas, lankstumas ir platus paslaugų bei produkcijos asortimentas leidžia įmonei sėkmingai dirbti su klientas Lietuvoje ir užsienio valstybėse.

UAB „Gilinis” yra sertifikuota ir turi licencijas specifinių padėklų gamybai.

IPPC – tai tarptautinė sutartis, reglamentuojanti pasaulinius standartus ir procedūras fitosanitarijos srityje. IPPC standartas reikalauja apdirbti medieną taip, kad augalų kenkėjai nepatektų į medienos pakuotę ir nepasklistų kitose šalyse.

Sertifikatai